+ فقط یک روز زندگی کن

 فقط یک روز زندگی کن

در هر هفته دوروز هست که هیچگاه نباید نگران باشیم ، دو روز که نباید رد موردشان ترس و تشویش داشته باشیم یکی از آنها ، > دیروز     <است با همه اشتباهات و غم هایش ، دلواپسی هایش ، دردها و رنج هایش و خطاها و لغزش هایش . >دیروز < بارای همیشه گذشته است و خارج از کنترل ماست .

تمام ثروت دنیا قادر به بازگرداندن >دیروز< نیست . ما نمی توانیم حتی یک عمل انجام شده کوچک را از بین ببریم ، یک کلمه گفته شده را نمی توانیم پاک کنیم . >دیروز < تمام شده است .

روز دیگر که نباید نگرانش باشیم >فردا< است ، با تمام مبارزاتش ، مسئولیت ها ، امیدها و اعمال ناشناخته اش >فردا< هم خارج از کنترل ماست .

خورشید " فردا " با تمام شکوه و جلالش و یا در پشت ماسکی از ابر ، طلوع خواهد کرد و تا آن موقع هیچ خجالتی برای فردا نداریم چرا که فردا هنوز زاده نشده است .

پس فقط یک روز می ماند ، " امروز" ، هرکسی در میدان نبرد یک روز می تواند بجنگد . "امروز" امروز زمانی است که مسئولیت های دیروز را همراه داریم و فردایی که از بین می رویم . تجارب "امروز" نیست که مردم را دیوانه می کند ، بلکه افسوس جانگداز از کارهای انجام شده "دیروز" و بیم از اتفاقاتی است که "فردا"ممکن است رخ دهد .

 

{ امروز را به بهترین نحو ممکن بساز و فقط یک روز زندگی کن .}

نویسنده : تکتم ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٤ آذر ۱۳۸٧
تگ ها:
    پيام هاي ديگران()   لینک


اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها