+ جذب چه مردی میشوید

جذب چه مردی میشوید ؟

میتوانی از طریق 3 رنگ ، سر نخ های شگفت انگیزی بدست آورید

آیا تا به حال می دانستید که رنگهای سبزو بنفش و نارنجی (رنگهای فرعی) می توانند نشان دهنده ی آرزوها و نیازهای شما در روابط عاطفی باشند؟ اگر یکی از این رنگها را انتخاب کنید می توانید از روی آن تشخیص دهید که شخصیت شما جذب چه تیپ ادمهایی می شود ، که البته شامل مرد ایده آل شما نیز می شود ! اگر می خواهید از اسرار رنگها سر در بیاورید ، و بفهمید که تاثیر و معنای آنها در زندگی شما چیست این تست کوتاه را انجام دهید .

مرحله ی 1 : رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید :

به رنگهای زیر نگاه کنید ، و هر یک را که بیشتر از سایرین دوست می دارید انتخاب کنید البته لازم نیست رنگی را انتخاب کنید که در لباس پوشیدن و آرایش خود به کار می برید .

                       سبز      بنفش     نارنجی 

مرحله ی 2 : نتیجه

حال که رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کردید ، نگاهی به تفسیر آن بیندازید تا با شیوه های عشق ورزی خود اگاه شوید و بدانید خصوصیات اخلاقی فرد ایده آلتان چگونه است:

           

              اگر رنگ منتخب شما سبز باشد :

زمانی که برای اولین بار با فردی ملاقات می کنید رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز سفر سفره ی دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگیش با شما صحبت کند . شما راحتی و آرامش را به فرد مقابل منتقل می کنید و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است .

شما از همان آغاز به راحتی می توانید تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد . شما به غرایز خود اعتماد می کنید و به نداهای درونیتان گوش می سپارید و از همین طریق متوجه می شوید که او در رابطه چه چیزی را طلب می کند .

نکته قابل توجهی که در شما وجود دارد توانایی کسب اطلاع از طرف مقابل است . شما از این طریق حس کنجکاوی خود را تطمیع می کنید .

در نهایت شما با کسی ازدواج می کنید که بتواند آسایش و امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد . شما صاحب خانه ای پر از بچه می شوید ، از نظر مادی بی نیاز هستید ، برای همسر خود ارزش قائل می شوید و او نیز به شما احترام می گذارد . فرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد سبزی ها با آدمهایی با ثبات و قاطع ازدواج می کنند .

اخطار:

شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید و انسان پاک و معصومی هستید . داشتن این خصوصیات اندکی کار شما را در پیدا کردن فرد ایده آلتان دشوار می کند . بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به  درستی بشناسند به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است شکه شده و نا امید گردند ، زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آنها مطابقت نداشته باشید .

 

        اگر رنگ منتخب شما بنفش باشد  :

در اولین ملاقات بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مورد علاقه می شوید ، ما در واقع شما به آدمی علاقه مند هستید که در کنار او احساس راحتی کنید و از او آرامش بگیرید . رمز موفقیت شما در مقابل دیگران گیرایی ، جذبه و هیجانتان است . شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید به همین دلیل دیگران نیز احساس می کنند که زندگیشان در کنار شما مهیج و جالب خواهد شد .  شما وفادار و وظیفه شناس هستید و ارتباط عاطفی برای شما یک امر جدی تلقی می شود

اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید ، به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته تا این مرحله راه پیدا کند . در ضمن لازم به ذکراست که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید . بنفشی ها با افراد خوش تیپ و قیافه ازدواج می کنند .

 اخطار :

بهتر اگر فرد مناسب پیدا شد اندکی به او فرصت دهید و شروع نکنید به حدس زدن خصوصیات اخلاقی او . بهتر است وی را براساس رفتارش ارزیابی کنید نه اینکه او را با فرد ایده آل ذهنی خود مقایسه کنید .

 

                 اگر رنگ منتخب شما نارنجی باشد  :

شما یک فرد جذاب ، دوست داشتنی ، مهربان و خونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید دل دیگران را به دست آورید . باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن را باور کنید . با رفتار خود به دیگران نشان می دهید که به حرفهای آنها گوش می دهید و برایشان ارزش قائل هستید

به راحتی فرفته ی  ظاهر افراد می شوید اما جای هیچ گونه ناراحتی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق می باشد .

شما جذب افراد باهوش می شوید و هنگامی که به او بله گفتید ، بله شما به معنای تا ابد و همیشه و در رنج و شادی است . شما با افرادی ارتباط برقرار می کنید که بتوانید از او چیزی بیاموزید . نارجی ها با افراد با هوش ازدواج می کنند .

اخطار :

شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و حساس و نفوذ پذیر خود را پنهان کنید ، تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما بفهمد استحکامات زیر کانه است . او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شود . سعی کنید در طول زمان وی را با کاراکتر واقعی تان آ شنا کنید .  

 

نویسنده : تکتم ; ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٦ آبان ۱۳۸٧
    پيام هاي ديگران()   لینک


اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها